מוסיקה

הטנורים של המאה ה 21

הטנורים של המאה ה-21 חוזרים עם המיטב

 

הסולנים של הבולשוי והאופרה החדשה של מוסקבה חוזרים אלינו במופע חדש

 

בעקבות ההצלחה של הסיורים הקודמים הטנורים של המאה ה-21 חוזרים בשלישית לישראל והפעם עם מופע המרכז את הלהיטים הגדולים מבין 2000 השירים, ששרו ב-50 תכניות שונות!

הפרויקט הבינלאומי המצליח - כבר 12 שנה - מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה במופע המורכב ממופעי סולו, הרכבים שונים ושיא הערב, יופיעו כל הסולנים יחד בביצוע משותף המביא לידי ביטוי את גוון קולו של כל אחד מהם.

הם מלווים בשני פסנתרים, בנדוניאון, כינור, גיטרה באס ותופים. יורי מיאדניק שניצח על המופע הקודם באנרגטיות הוא גם נגן וירטואוז בכינור ובבנדוניאון ויהיה אורח מיוחד במופע. יופיעו איתם גם הרקדנים מרינה קופילובה ומקסים בולויטצ'יק.

במופע שירים מתוך סרטים ומחזות זמר, להיטים איטלקיים ושירים נפוליטניים וקלאסיקות כגון "עלי שלכת", "בדרכי שלי".  

פרויקט הטנורים של המאה ה-21 הוא אחד מן הפרויקטים המצליחים ביותר בעולם בז'אנר זה וכבר הספיק להשתתף בלמעלה מ-40 תוכניות טלוויזיה שונות. הטנורים המשתתפים במופע נחשבים כל אחד לענק בפני עצמו והספיקו להופיע באולמות המפוארים ביותר בעולם כמו הקרנגיהול בניו-יורק, לה סקאלה במילאנו, תיאטרון סן קארלו בנאפולי, הקובנט גרדן בלונדון,תיאטרון הקומונקלה בבולוניה הסמפראופר בדרזדן, הבולשוי במוסקבה, האופרה הלאומית של אוקראינה (קייב), גוונדהאוס בלייפציג, ארמון האמנויות בולנסיה, אולם צ'ייקובסקי במוסקבה ועוד.

 

Maxim Paster - Bolshoi Theatre Moskow

Sergey Pisarev - Novaya Opera Theatre ofMoskow

Stanislav Mostovoi - Bolshoi TheatreMoskow

Dmitry Sibirtsev - Novaya Opera Theatreof Moskow

Alexander Skvarko - Novaya Opera Theatreof Moskow

Alexander Zkharov - Bolshoi TheatreMoskow

George Faradzhev - Novaya Opera Theatre ofMoskow

 

מתי והיכן

בית האופרה.
נותרו כרטיסים אחרונים
יום שלישי, 24 אפריל
20:00