מוסיקה

חוה שרה ושלומי מנגן

הדיאלוג בין חוה ושלומי התחיל לפני כשלוש שנים סביב הקלטת הדואט ושיר הנושא מאלבומו "תרגילבהתעוררות". בעקבות הקשר שנוצר הם החלו מפגשים מוזיקלים ללא מטרה מוצהרת.לאורך תקופה, ללא מסגרת זמן ומחויבות, הם יצאו למסע מוסיקלי משותף בעומק הרפרטוארשל חוה כשהם צוללים לתוך השפע, דולים ממנו אוצרות, בודקים, מעבדים ובעיקר"מדברים מוסיקה".

התשוקה של שלומי לחזור לרגע לעמדת הפסנתרן הקלאסי המלווה, היא זו שהובילה את ההרפתקאה הזו "התגעגעתי ללוות זמר/ת, תחושה שאני מכיר היטב מהעולם הקלאסי וחוה מהרבהבחינות היא המבצעת האולטימטיבית בעיני עם חומרים מהשורה הראשונה. רציתי גם לחוותאת המסע הזה דרכה." חוה מוסיפה, "מהצד שלי הפגישהעם שלומי היא גם פגישה מחודשת עם עצמי. עם אותו חלק שבי שהוא פחות עממי-פולקיויותר בימתי."

עם הזמן,נולד הרצון לחלוק את זה עם העולם שבחוץ ובהמשך התגבשה גם תכנית הופעה שאפשר לומרשהיא דואו בין קול (חוה) ופסנתר (שלומי) שנע על מנעד שבין רסיטל לבין מופע עם אופיתאטרלי/קברטי. רובו ככולו בנוי על קלאסיקות לצד חומרים פחות מוכרים מהרפרטואר שלחוה ואפילו כאלה שתמיד חלמה לבצע ולא הקליטה, או שירים שהקליטה ואף פעם לא ביצעהעל הבמה. שלומי מוסיף "עבורי זה מאוד מיוחד לראות את חוה ללא הגיטרה, הידייםחופשיות וכל הריכוז שלה הולך ל"דבר שלה", לשיר."

זאפה 9080*

מתי והיכן

בית האופרה.
אזל
יום שלישי, 23 ינואר
21:00